Analityka

Post 5 2

Dolar australijski zamierza dalej rosnąć. Wersja z 01.11.2019

11.01.2019 Dolar australijski nadal rośnie cena w parze z amerykańskim „kolegą” na początku listopada. Obecna cena w AUDUSD wynosi 0,6907. Obecne statystyki Australii są umiarkowane, ale Ozzie nie wydaje się „zdenerwowany”. Tym samym wskaźnik aktywności biznesowej w sektorze produkcyjnym spadł w październiku do 51,6 punktów z 54,7 punktu wcześniej. Oznacza to, że kierownicy głównych firm przemysłowych na Zielonym Kontynencie widzą przesłanki do nieznacznego pogorszenia sytuacji.

Post 2 2

Ochronny czas aktyw

Ochronny czas aktyw

Media poinformował, że Chiny kwestionują długoterminową umowę handlową ze Stanami Zjednoczonymi. Pozwolę sobie przypomnieć, że ostatnie kilka dni nastrojów rynkowych były dokładnie odwrotnie – większość przedsiębiorców i inwestorów spodziewało się osiągnąć porozumienie i w konsekwencji zmniejszyć ryzyko związane z spowolnieniem gospodarki światowej. W rezultacie widzimy wzrost popytu na tak zwane aktywa ochronne.

Post 2 2

Przegląd: olej próbuje powrócić powyżej $60

Cena ropy naftowej (styczeń Brent futures) w piątek, 1 listopada, wzrosła o 1,5% do $60,53 za baryłkę w porównaniu do poprzedniego poziomu zamknięcia przez 17,06 czasu moskiewskiego.

Rynek “czarnego złota” rośnie na tle pozytywnych ocen edycji biznesowej Caixin, w której zanotowano indeks działalności gospodarczej (PMI) w sektorze przemysłowym Chin w październiku na poziomie 51,7 punktów w stosunku do 51 września.4

Post 5 2

Analiza techniczna EURUSD, GBPUSD

Eurusd

Para walutowa euro przeciwko USA Dolar wypracował kolejny cel na poziomie 1,1055. W tej chwili, na rynku wykonane techniczne powrót do 1,1090 i dziś jest handel w innej fali spadku do poziomu 1,1026. Link korygujący do 1,1055 nie jest wykluczony po treningu. Wtedy to do 1,1016.

Gbpusd

Funt pary walutowej przeciwko USA dolara w dalszym ciągu rozwijać kolejną falę spadku.

Post 5 2

Libertex show: USA Stormy Pogoda rynku

Drodzy przedsiębiorcy!

Prezentujemy Państwu sygnał handlowy “Libertex show” na dziś

Sprzedaż indeksu giełdowego S&P 500 (ES) na 3032. Take-Profit-2970. Stop-Loss-3058

Jeśli chcesz otrzymywać sygnał e-mail przed rekomendacji handlowej pojawi się na stronie, połączyć się z Libertex show

Uwaga: rentowność w przeszłości nie oznacza przyszłej rentowności. Wszelkie prognozy służą wyłącznie celom informacyjnym i nie gwarantują rezultatów.