Dwa powody kupuj złoto

Prognoza na tydzień 18-22 kwietnia:

#DAX30:

KOMPOSYTITY

do najbliższych poziomów oporności jest zalecane, aby wykorzystać pozycje sprzedaży w obliczeniach do kontynuacji trawienia inhole. Wzrost cen energii będzie miał negatywny wpływ na niemiecką gospodarkę, co w tym roku doprowadzi do spadku dochodów korporacji. Niemiecki biznes zawsze był najbardziej marginalny w Europie, który był w dużej mierze określony przez stosunkowo niedrogie przewoźniki energetyczne, ale W tym roku sytuacja zmieniła się dramatycznie. Ceny gazu ziemnego, ropy i węgla szybko wzrosły, co zwiększa koszty produkcji w niemieckich fabrykach. Większość niemieckich ekonomistów czeka na recesję w przyszłym roku, ale może się to zdarzyć pod koniec tego roku, ponieważ nie ma powodów zmiany negatywnego trendu. Niemcy, w przeciwieństwie do Stanów Zjednoczonych, są dużym importerem przewoźników energetycznych, a jego gospodarka ma teraz duże trudności w stosunku do tła wysokich cen surowców.

Zalecenie handlowe: Sprzedaj 1434/14529 i weź zysk 13536.

10110

#BRENT:

Niedobór dostaw ropy na rynku światowym będzie miało korzystny wpływ na koszt czarnego złota. Surowe rezerwy ropy naftowej w krajach OECD w marcu wyniosły 185 milionów baryłek poniżej 5 lat i, zgodnie z wynikami kwietnia, wskaźnik ten wzrośnie w porównaniu z tłem wypadku w konsorcjum Caspian Pipeline, co doprowadzi do zmniejszenia Produkcja w Kazachstanie i sankcje wobec Rosji. Wskaźnik rezerw w kwietniu spada do 200 milionów Baryłki poniżej 5 lat średniej, a nawet działania amerykańskie nie będą w stanie znacznie zmienić tego trendu w nadchodzących miesiącach. Od 1 maja Amerykanie planują zwiększyć dostawy ropy w wysokości 1 miliona B/s w ciągu sześciu miesięcy. W ten sposób wskaźnik zapasów będzie mógł powrócić do średniej wartości 5-letniej w najlepszym przypadku jesienią. Głównym bodźcem cen ropy może być Rezerwa Federalna USA, która 4 maja zwiększy stopę rachunkowości o 0,5%, co doprowadzi do wzmocnienia dolara i będzie miało negatywny wpływ na cytaty ropy. Zatem do 4 maja Możesz spodziewać się kontynuacji trendu wzrostowego na rynku ropy.

Zalecenie handlowe: kup 108,34/105,50 i weź zysk 115,15.

10100 XAUUUSD:

W zeszłym tygodniu cytatów złota ukończonych na maksimum 4-tygodniowym i w nowym pięciodniowym spodziewam się, że kontynuacja rosnącego trendu z dwóch powodów. Po pierwsze, napięcie geopolityczne w Europie Wschodniej i Azji będzie miało korzystny wpływ na koszt metalu szlachetnego, który historycznie jest “atutem ochronnym”. Kryzys rosyjsko-bryraiński jest daleki od ukończenia, a obie strony odmawiają podpisania porozumienia pokojowego, aw Azji chińscy politycy są niezadowoleni z przybycia amerykańskich kongresmenów na Tajwanie. “Stany Zjednoczone muszą powstrzymać wszystkie oficjalne kontakty z Tajwanem”, powiedziała ChRL do Waszyngtonu, więcej niż oczywisty sygnał, wiele największych gospodarek na świecie w zeszłym tygodniu zgłosiło firmę szybkiej inflacji, która jest również korzystna dla złota, od czasu żółtego Metal jest historycznie używany Inwestorzy, jako wiarygodny sposób ochrony przed ryzykiem inflacji.

Zalecenie handlu: kup 1974.00/1949.74 i weź zysk 2014.10

close