Euro / USD.

Euro uderzył w najniższy poziom przed dolarem amerykańskim w wczorajszej sesji handlowej z tyłu bardziej negatywnych komentarzy z głowicy EBC i lepszej niż oczekiwano danych z USA utrzymywanych oczekiwanych danych z podwyżką stawki z USA Rezerwy Federalnej, gdy wejdziemy Nowy Rok

Podczas posiedzenia Komisji Parlamentu Europejskiego w sprawie spraw gospodarczych i pieniężnych wczoraj, prezydent EBC Christine Lagarde powtórzył tutaj pogląd, że EBC nadal oczekuje, że inflacja pozostaje poniżej celu w średnim okresie i “bardzo mało prawdopodobne”, aby zagwarantować wszelkie podwyżki stóp z banku centralnego.

“Na razie przy zakupie władzy jest już ściśnięty przez wyższe rachunki energetyczne i paliwa, niepotrzebne zaostrzenie warunków finansowych nie jest pożądany z głębi na ożywienie” – powiedział Lagarde.

Widzimy również nagły wzrost liczby przypadków CoronaVirus w całej Europie A Holandia, takie jak Austria i Holandia, zmieniły się w częściową blokadę, by zmagać się z kryzysem.

Willa ma na myśli, wygląda na to, że stopy procentowe pozostaną w utrzymaniu w strefie strefy euro do co najmniej 2023 r., Które jest w stanie kontrastującym z USA Rezerwy Federalnej, który wynika ze stawek wędrówek już w pierwszej kwartale przyszłego roku.

Te oczekiwania zostały poparte po zwolnieniu badania produkcyjnego NY Fed na listopad, który wzrósł do 30,9 przed oczekiwaniami na kwotę 21,6 i przyzwyczajenia z liczby zeszłego miesiąca z 19.8.

Patrząc na przyszłość Kluczowym kierowcy para walutowych EUR / USD będzie wydawanie danych PKB z Europejskiej i podczas sesji amerykańskiej, najnowsze dane sprzedaży detalicznej z USA, które po raz kolejny oczekuje się, że pojawi się silnie .

Jak wejdziemy do dzisiejszej sesji handlowej, euro złamało poniżej kilku kluczowych obszarów Wsparcie w dół, w tym znak 1,1420 i wex-ważny poziom psychologiczny 1,1400 tuż pod nim. Następne są wsparcia to znak 1,1350 $, a to może być testowane, gdy udamy się do uwalniania danych PKB ze strefy euro za kilka godzin.

Główne wiadomości będą figurki sprzedaży detalicznej z USA, a byki euro będą miały nadzieję na rozczarowujące czytanie, które może być jedyną rzeczą, która uratuje europejską walutę przed uderzeniem nowego 14 Monh.

.