Jak zarabiać pieniądze na Skalpowanie?

 Wielu przedsiębiorców używa strategii Skalpowanie w handlu giełdowego. Taka strategia zakłada krótkoterminowe codzienne transakcje i uzyskanie małego dochodu z jednej transakcji. Jednak łączny zysk na dzień jest kompensowany przez dużą liczbę transakcji-czasami do 500. Zazwyczaj czas trwania transakcji trwa od kilku sekund do kilku minutPełna lista firm, które pozwalają na Skalpowanie można znaleźć w dziale-Skalpowanie brokerówNadal istnieją podgrzewane debaty nad stosowaniem strategii Skalpowanie. Niektórzy twierdzą, że Skalpowanie jest lepsze dla początkujących, ponieważ nie wymaga globalnej analizy rynku i może być dobrą praktyką, aby zdobyć doświadczenie. Inni twierdzą, że Skalpowanie jest zaawansowaną strategią i wymaga pewnej wiedzy i planu działania, ponieważ pomoże określić właściwy kierunek i trendy na rynku. Aby określić wybór strategii Skalpowanie, konieczne jest zbadanie jego zalet i wadKorzyści z handlu Skalpowanie

 1. Jedną z najbardziej oczywistych zalet jest to, że otrzymujesz dużo zysku w krótkim okresie czasu. Na przykład, można otworzyć ofertę w cenie 15,500, a za kilka minut można go zamknąć w cenie 15,520. Tak więc, w ciągu kilku minut zarobiłeś $20, i biorąc pod uwagę, że nie może być kilkadziesiąt pozycji, kwota będzie dość imponujące.
 2. Drugą niezaprzeczalną zaletą jest szybki proces uczenia się. Wykorzystanie długoterminowego handlu wymaga starannej analizy rynku i badania głównych czynników. Podczas handlu na krótkich przedziałach czasowych możliwe jest stosowanie drobnych regularności rynkowych i analiz technicznych.
 3. Korzystanie z Skalpowanie pozwala uzyskać dobry zysk z minimalnym depozytem. Otrzymanie $100 z 10 do 20% miesięcznie nie poprawi sytuacji finansowej, a 20% dziennie może znacząco zwiększyć budżet

Niedociągnięcia w Skalpowanie

 1. Być może największą wadą Skalpowanie jest ogromne ryzyko. Uzyskanie dużego i szybkiego zysku jest zawsze związane z wielkim ryzykiem, ponieważ ustalenie kierunku trendu na krótkich przedziałach czasowych jest czasami nieprzewidywalne.
 2. Większość brokerów nie mile widziane handlowców, którzy używają Skalpowanie. Oczywiście, nikt nie zabrania bezpośrednio stosowania Skalpowanie, ale wielu brokerów umieścić limit czasu transakcji lub liczbę transakcji w trakcie jednej sesji. Niektórzy brokerzy ograniczają czas trwania rentownej operacji do 10-15 minut.
 3. Sensowne jest użycie Skalpowanie, jeśli Spread (prowizja) jest minimalny. Zazwyczaj zaleca się używać nie więcej niż 3 punkty. Dlatego musimy ograniczać się do wyboru pary walutowej-spready w wielu parach są zbyt wysokie. (Dowiedz się więcej o przyczynach, dlaczego strategie Skalpowanie są ograniczone przez brokerów w artykule: Dlaczego brokerzy Forex nie lubią skalpers?
 4. Od Scalper sprawia, że dziesiątki do setek transakcji dziennie, trzeba spędzić dużo czasu w miejscu pracy.
 5. Dźwignia finansowa powinna być wykorzystywana w transakcjach krótkoterminowych. W związku z tym jedna lub dwie Nieudane Transakcje mogą mieć znaczący wpływ na

Skalpowanie strategii może być używany nie jako główny, ale jako strategia pomocnicza, czyli można handlować na długoterminowych pozycjach, gdzie cena jest stabilna i stabilna, a jednocześnie używać Skalpowanie i zarobić krótkoterminowy zysk.Korzystne warunki dla SkalpowanieAby rozpocząć korzystanie ze strategii Skalpowanie, musisz mieć zestaw składników, które pozwolą Ci z powodzeniem handlować i zarobić. Jednym z takich składników jest właściwy wybór brokera.

 1. Przed dać swoje preferencje do każdej firmy, upewnij się, że obsługuje Skalpowanie.
 2. Zwróć uwagę na cytat-pięciocyfrowy cytat jest uważany za optymalny. W tym przypadku, przedsiębiorca może umieścić mały przystanek i 5-10 punktów, w tym przypadku będzie to 0.5-1 punktów.
 3. Dość kontrowersyjna kwestia dla przedsiębiorców jest rozmiar spreadu. Niektórzy wolą pływające spready, inni wolą stałe spready. Jednak większość ludzi wierzy, że pływające spready są bardziej odpowiednie dla krótkich ram czasowych i stałych spreadów dla dużych.
 4. Realizacja zleceń. Para typów zamówień jest używany-kolejność migawka i oczekujące zamówienia. Chwilowe zamówienie zależy od rzeczywistej szybkości reakcji. Szybkość, z kolei, zależy od wielu innych czynników. Jest to możliwe do określenia tylko w praktyce, otwierając kilka zleceń na raz w wysokiej płynności rynku.
 5. Kolejnym komponentem dla pomyślnego zysku jest czas transakcji. Najlepszy czas jest, gdy rynek jest najbardziej aktywny. Aktywność wzrasta podczas przecięcia dwóch sesji handlowych, gdy liczba graczy prawie podwaja. Zwiększona aktywność obserwuje się również przed wydaniem nowości, więc konieczne jest monitorowanie harmonogramu wydań wiadomości.
 6. Wybór odpowiedniego narzędzia. Najczęściej są to pary walutowe, które mają najbardziej aktywny ruch i więcej nowości.

Podsumowując, możemy powiedzieć, że Skalpowanie nie może być używane przez wszystkich. Aby osiągnąć dobre wyniki i uzyskać stabilny zysk, przedsiębiorca musi mieć szczególne cechy. Przede wszystkim jest to zdolność do uważnego, koncentracji i nie zwracać uwagę na czynniki obce. Po drugie, Scalper musi mieć wystarczająco silne nerwy i samokonkontroli-nie każdy będzie mógł obserwować stację roboczą w ciągu dnia i podejmować właściwe decyzje szybko.Jednakże, jeśli uważasz, że masz wszystkie te cechy lub doświadczenie, Skalpowanie strategia może przynieść Ci dobry zysk.

close