Jakie opinie o Lexatrade warto znać?

Ten artykuł jako kolejny już z naszej serii poświęconej brokerom internetowym, dedykujemy opiniom o Lexatrade – i przedstawimy możliwości inwestycji i zasady, którymi kieruje się ten serwis. Firma Lexatrade działa na rynku finansowym już od kilku lat, jest również częścią firmy Swissone będącej liderem w branży inwestycyjnej na międzynarodowej arenie. Oferta Lexartade obejmuje handel parami walutowymi, kryptowalutami, towarami i papierami wartościowymi. Możliwości i warunki różnią się w zależności od posiadanego konta, a raczej od wysokości depozytu tam złożonego. Na podstawie doświadczeń i opinii o Lexatrade jest profesjonalny, rzetelny serwis oferujący wiele możliwości. Strona internetowa serwisu Lexatrade jest bardzo intuicyjna, łatwo się ją przegląda, nie zawiesza się i przede wszystkim zawiera wszystkie niezbędne informacje o Lexatrade. Wielu inwestorów, zapytanych o opinie o Lexatrade, mówi, że strona internetowa Lexatrade jest jedną z najlepszych witrym platform w branży brokerów w Polsce. Jeżeli chodzi o same inwestycje, traderzy mają tutaj do wyboru aż pięć rodzajów kont, które różnią się przede wszystkim wartością minimalnego depozytu i co za tym idzie, możliwościami. Konto w serwisie można otworzyć wpłacając już 250 dolarów, co łączy się również z otrzymaniem bonusu powitalnego do 30% i szkoleniem z działania platformy WEB. Przyjrzyjmy się więc nieco bliżej informacjom o Lexatrade: możliwościom inwestycyjnym i rodzajom kont. 

jakie opinie o lexatrade warto znać?

Informacje o Lexatrade – konta inwestycyjne

Jak już wspomnieliśmy, Lexatrade posiada wyjątkowo dobrze zorganizowaną, profesjonalną stronę internetową, https://lexatrade.com/pl/, która jest źródłem tych najważniejszych i najbardziej rzetelnych informacji o Lexatrade. Znajdziecie tam również odpowiedzi na wszystkie pytania, które zapewne macie przed inwestycją, a dodatkowo najważniejsze informacje o Lexatrade na temat oferty, rodzajów kont. Na inwestorów czeka oferta aż pięciu korzystnych kont, a ich warunki i możliwości zależą od wartości złożonego depozytu.

  • Start – depozyt o wartości od 250 dolarów. To konto daje możliwość handlu parami walutowymi i kryptowalutami, wraz z podstawowym szkoleniem z działania platformy WEB.
  • Silver – depozyt o wartości od 3000 dolarów. Dodatkowo handel parami walutowymi, kryptowalutami i towarami. Od tego poziomu, inwestor zyskuje możliwość konsultacji swoich transakcji z analitykiem finansowym Lexatrade.
  • Gold – depozyt o wartości od 10 000 dolarów. Statystycznie najczęściej wybierane konto przez inwestorów, ze względu na bogatą ofertę i możliwości handlu parami walutowymi, kryptowalutami, towarami i papierami wartościowymi. 
  • Platinum – depozyt o wartości od 50 000 dolarów. Tutaj inwestorzy mogą się cieszyć pełną ofertą inwestycyjną, a dodatkowo większą ilością szkoleń i wysokim priorytetem wypłat.
  • VIP – najbardziej prestiżowe i kompleksowe konto. Depozyt o wartości od 100 000 dolarów. Między innymi daje możliwość aktywnego uczestnictwa w akademii tradingu czy konferencjach. 
jakie opinie o lexatrade warto znać?

Transakcje w Lexatrade odbywają się za pośrednictwem nowoczesnej, dobrze znanej wielu inwestorom platformy MetaTrader 4. Ta platforma umożliwia działania giełdowe bezpośrednio z przeglądarki komputera, jest bardzo szybka i prosta w obsłudze. Na stronie serwisu oprócz informacji o kontach czy platformie znajdziecie także informacje o przedstawicielach Lexatrade – najlepszych analitykach zespołu, a także o bieżących wydarzeniach gospodarczych, analizach rynkowych, czy programie partnerskim. Ten ostatni to propozycja firmy skierowana do wszystkich zainteresowanych; zarówno dla inwestorów indywidualnych, jak i firm, polegająca na aktywnym zachęcaniu nowych inwestorów do inwestycji w serwisie, w zamian za szereg atrakcyjnych nagród i bonusów.

Zabezpieczenia Lexatrade przed oszukiwaniem

Zanim dokonacie rejestracji w serwisie, zobowiązani będziecie do przeczytania i zaakceptowania kilku dokumentów, takich, jak Umowa użytkownika, Polityka prywatności, czy Możliwe Ryzyka. Te i dodatkowe dokumenty znajdziecie na stronie w zakładce Informacje. Do jednych z najważniejszych informacji, które można tam znaleźć należą postanowienia mówiące, że aby zarejestrować się w serwisie należy mieć co najmniej 18 lat, jeden użytkownik może otworzyć tylko jedno konto, a pieniądze wprowadzane do systemu muszą pochodzić z legalnych źródeł. Aby zweryfikować te informacje i zapobiec ewentualnym próbom oszukania, zgodnie z europejskim prawem (regulacja AML), Lexatrade wymaga, aby przy rejestracji przedstawić:

  • Skan paszportu,
  • Skan rachunku, na którym widoczne są dane osobowe i adres użytkownika (lub inne potwierdzenie adresu nie starsze niż trzy miesiące od daty rejestracji),
  • Skan karty kredytowej z widocznym imieniem i nazwiskiem posiadacza (należy zasłonić część numeru karty i numer CVC, dokładne wytyczne otrzymacie podczas rejestracji).

To właśnie inwestorzy są w dużej mierze odpowiedzialni za wizerunek firmy, dlatego też Lexatrade chce mieć pewność, że ma do czynienia z uczciwymi traderami. 

Lexatrade przeciwne oszustom

Zdarza się, że traderzy padają ofiarą oszustw związanych z inwestycjami czy z samymi kryptowalutami. Jak się przed tym chronić? Lexatrade zdecydowanie zaleca przede wszystkim czujność i zdrowy rozsądek; mówi o nieudzielaniu informacji na temat swoich transakcji czy kont osobom trzecim, nawet to, czym się pochwalicie na Facebooku może zostać użyte przeciwko Wam przez internetowych oszustów. Lexatrade radzi, aby zawsze dokładnie sprawdzać, z kim macie do czynienia. Analitycy kontaktują się za pomocą oficjalnych kanałów komunikacji, mają maile z profesjonalną domeną i nigdy nie zapytają was o wasze hasło. Pamiętajcie też, że aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo, Lexatrade zabezpieczyła stronę internetową w szyfrowanie certyfikatem SSL. Waszym obowiązkiem z kolei jest zabezpieczenie przed wyciekiem danych waszego komputera. Polecamy regularnie sprawdzać aktualizacje waszego programu antywirusowego i uważać na pobierane linki i pliki. Szczególnie ostrożnym należy być odwiedzając wszelkiego rodzaju fora dotyczące inwestycji i kryptowalut, które oprócz świetnych rad i opinii rzetelnych inwestorów, pełne są oszustów próbujących wyłudzić dane i skraść wasze pieniądze.

close