Kryptowaluta

Post 5 2

Przenoszenie sił kryptowaluta (część I)

 

Przenoszenie sił kryptowaluta (część ІI) Czy Bitcoin jest "bezpiecznym portem"?

Ostatnio inwestorzy zaczęli oglądać Bitcoin jako bezpieczny atut, wraz ze złotem i innymi metalami szlachetnymi. To byłoby nie do rozmyślania dwa lata temu, ale rynek jest dojrzewanie, a konsolidacja cen pokazuje, że tendencja ta rozwija. Jednak nie każdy zgadza się z tym.

Post 5 2

Siły Motive kryptowalut (część I)

 

Przenoszenie sił kryptowaluta (część I)

W 2017, nastąpił ostry skok cen kryptowalut i rosnącego zainteresowania inwestorów na całym świecie. W jaki sposób rynki kryptowalut nadal ewoluują i jak zmieniają się czynniki napędzający zmiany cen?

Bitcoin i kryptowaluta rynki mają długą drogę od "magiczne pieniądze Internet" z początku 2010s i spekulacyjnych wzloty i upadki z ostatnich kilku lat.

Post 5 2

Chiny i Rosja mogą stać się bezpieczną przystanią

Chiny i Rosja mogą stać się bezpieczną przystanią dla kryptowaluta Facebooka Stany Zjednoczone i UE nie rozumieją Libra

Kiedy Facebook opublikował dokument projektu Libra w połowie czerwca 2019, firma wyglądała całkiem optymistycznie. Projekt był podyktowany humanitarnymi transakcjami rozrachunku niebankowymi, redukując koszty wysyłania przekazu i zapewniając szeroki dostęp do bardziej wydajnych usług finansowych dla wszystkich.

Post 5 2

Branża kryptowaluta przyspiesza w Europie

 

Branża kryptowaluta przyspiesza w Europie

Branża kryptowaluta otrzymała nowe zachęty do przyspieszenia operacji, ponieważ Francja zatwierdziła kilka firm działających w tej dziedzinie finansów. Nowa struktura przepisów przewiduje również wysokie grzywny dla tych, którzy nie spełniają wymogów jakości usługi inwestora.

Kolejna grupa firm zajmujących się kryptowalutami jest bliska uzyskaniu zezwoleń od władz francuskich, co może przyspieszyć regulację transakcji za pomocą waluty cyfrowej.

Post 5 2

Kto wygrywa wyścig w kryptowaluta rynku futures?

 

Kto wygrywa wyścig w kryptowaluta rynku futures?

Bitcoin jest już od ponad 10 lat, ale w tym czasie rynki kryptowalut pozostały w dużej mierze odległe od szerszego rynku finansowego. To zmieniło się pod koniec 2017, kiedy Chicago Mercantile Exchange (CME) i Chicago Stock Exchange (CBOE) rozpoczęła pierwszy regulowany Bitcoin Futures dla inwestorów instytucjonalnych.