Panika na rynkach!

Prognoza tydzień 26 września -30 września:

#NQ100:

Indeks wysokich -techowych amerykańskich korporacji NQ100 znajduje się , Oczekuję kontynuacji następującego trendu. Po pierwsze, Rezerwa Federalna USA niedawno podniosła stopę dyskontową o 0,75 punktu procentowego. do 3,25% i obiecał zwiększyć stawkę w 4 kwartał do 4,5%. Silny wzrost zakładów doprowadzi do wzrostu kosztów pożyczonego kapitału dla korporacji, a tym samym zmniejszy ich zyski, co jest ujemne wartość akcji. Po drugie, w tym tygodniu Departament Skarbu USA umieści obligacje skarbowe w wysokości 72,5 miliarda dolarów, co zmniejszy nadwyżkę płynności dolara w systemie finansowym, a także wzmocni sprzedaż akcji. Zakończeniem kwartału będzie wakacje dla “Niedźwiedzi”.

Zalecenie handlowe: Sprzedaj 11333/11471 i weź zysk 11000.

#BRENT: 1

11101

, co było utworzone na miejscu, które było utworzone na miejscu, które było utworzone na miejscu. Rynek Czarnych Blean, co miało silny wpływ na przebieg handlu. Po pierwsze, ostatni Przez dwa tygodnie obserwujemy silne zmniejszenie płynności dolara w systemie finansowym ze względu na działalność Stanów Zjednoczonych i Rezerwy Federalnej oraz Fed, co jest ujemne w przypadku ropy. Płynność spadnie również w nowej pięciodniowej likwidacji. Po drugie, postęp irańskiej transakcji nuklearnej nadal nie jest widoczny, a wielu wyższych urzędników Departamentu Stanu USA twierdzi, że w najbliższej przyszłości trudno będzie osiągnąć konsensus, co oznacza, że ​​Teheran nie będzie w stanie zwiększyć czarnego złota Eksport, który jest korzystny dla cen ropy. Po trzecie, w USA zaczęło się Histerie w sprawie szybkiego zmniejszenia strategicznego rezerwy naftowej, która według wielu kongresmenów należy szybko przywrócić. Obecne ceny ropy są teraz akceptowalne, aby rozpocząć kupowanie czarnego złota w rezerwie, co może wspierać cytaty.

Zalecenie handlowe: Flat 81,90 – 85,00.

10100 BTCUSD:

Wzrost najbliższego poziomu oporu jest wskazany, aby otworzyć pozycje sprzedaży w obliczeniach do kontynuacji zstępujący trend. Bitcoin historycznie koreluje z dynamiką płynności dolara w systemie bankowym, a płynność można znacznie zmniejszyć do nowej pięciodniowej likwidacji. Skarb USA na koniec tygodnia umieści obligacje skarbowe w wysokości 72,5 miliarda dolarów. Fedusterv powinien zmniejszyć ilość obligacji skarbowych na saldzie w wysokości 39 miliardów dolarów w ramach programu zacieśnienia ilościowego. Zatem zmniejszenie płynności dolara przekroczy 111 miliardów dolarów, co jest dużym wskaźnikiem i doprowadzi do zmniejszenia Cytaty Bitcoin. W tym tygodniu spodziewam się zaktualizować minimum bieżącego roku i przetestować znak 17570.

Zalecenie handlowe: Sprzedaj 19100/20550 i weź zysk 17570.

close