Plan handlowy EUR/USD i GBP/USD dla 29.10.2019

Post 5 2

Plan handlowy EUR/USD i GBP/USD dla 29.10.2019

Trafność do 20:00 UTC + 1

Całkowicie pusty kalendarz makroekonomiczny, z wyjątkiem danych dotyczących udzielania pożyczek konsumenckich w Europie, który pozostał niezmieniony, chociaż powinien być przyspieszony z 3,4% do 3,5 procent, przyczynił się do realizacji technicznego odbicia. Że jednolita waluta Europejska, że Funt może nieznacznie wzmocnić swoje stanowisko, które stracili w ciągu ostatnich kilku dni, kiedy uczestnicy rynku byli poważnie podekscytowani innym zamieszania wokół Brexit. Brytyjscy politycy po raz kolejny zdołali zmyć wszystko tak, że nikt nie jest w stanie dowiedzieć się, co naprawdę się dzieje. Wydaje się, że nawet Brytyjska Klasa polityczna nie rozumie już niczego. Na szczęście, wczoraj Brytyjscy politycy milczali, najwyraźniej próbując zrozumieć wszystko, co zrobili.

Торговый план по EUR/USD и GBP/USD на 29.10.2019

Obecnie sytuacja, przynajmniej ze statystyką makroekonomiczną, jest nieco lepsza. Tak więc, dane z Nationwide wykazały już, że tempo wzrostu cen mieszkań w Wielkiej Brytanii przyspieszył z 0,2% do 0,4%. Tak więc jest to pewne pozytywne dla funta, ponieważ stan rynku nieruchomości jest jednym z głównych kryteriów atrakcyjności inwestycyjnej Zjednoczonego Królestwa. Jednak nadal będą dane na rynku kredytów, które mogą zepsuć przyjemny obraz. Wielkość kredytów konsumenckich powinna wynosić £900 000 000. Dokładnie taka sama kwota jak w zeszłym miesiącu. Oznacza to, że rynek kredytów konsumenckich jest stagnacja. Ponadto liczba zatwierdzonych wniosków o kredyt hipoteczny mogłaby zostać zmniejszona z 65 545 do 65 000. Możemy więc powiedzieć, że brytyjskie statystyki będą w dzisiejszych czasach czysto neutralne.

Liczba zatwierdzonych wniosków o kredyt hipoteczny (UK):

Торговый план по EUR/USD и GBP/USD на 29.10.2019

Obecnie żadne dane nie są publikowane dla strefy euro jako całości, ale niektóre dane są dostępne dla wielu dużych krajów europejskich. Tak więc w Hiszpanii, a jest to czwarta gospodarka strefy euro, opublikowane dane dotyczące sprzedaży detalicznej, których stopa wzrostu powinna pozostać niezmieniona, na poziomie 3,2%. We Włoszech, która jest trzecią gospodarką w strefie euro, spodziewana jest niewielka poprawa cen producentów, ponieważ stopa spadku powinna spowolnić się z-1,4% do-0,9%. Nadal jest to jednak redukcja cen. A same dane nie są tak ważne.

Ceny producenta (Włochy):

Торговый план по EUR/USD и GBP/USD на 29.10.2019

Jeśli mówimy o Stanach Zjednoczonych, statystyki makroekonomiczne również będą neutralne. Z jednej strony, dane S&P/CaseShiller powinny wykazywać przyspieszenie tempa wzrostu dla mieszkań od 2,0% do 2,1%. Jednocześnie jednak w tym samym czasie tempo wzrostu niedokończonych transakcji mieszkaniowych może spowolnić się z 2,5% do 1,4%, co będzie wskazywać na spadek aktywności na rynku nieruchomości w przyszłości. I nie należy zapominać, że jutro wyniki spotkania federalnego Komitetu operacji otwartego rynku będą znane, tak, że wielu uczestników rynku po prostu nie chcą podejmować ryzyka.

Niepełne obroty mieszkaniowe (Stany Zjednoczone):

Торговый план по EUR/USD и GBP/USD на 29.10.2019

Po osiągnięciu poziomu oporu 1,1080, para walutowa Euro/Dolar weszła w fazę pullback bez pokazywania dużej zmienności. Jest możliwe, aby założyć tymczasowe wahania w zakresie 1.1080/1.1105, gdzie jest to konieczne, aby dokładnie przeanalizować za punkty utrwalania cen.

Торговый план по EUR/USD и GBP/USD на 29.10.2019

Funt pary walutowej/dolara nie pokazuje ostrych skoków w ostatnim czasie, a także wysoką zmienność, jedyną rzeczą, która jest technicznym wycofywanie, a następnie spowolnienie. Jest prawdopodobne, że powolne wahania w zakresie 1.2810/1.2865 pozostanie na miejscu na dziś, gdzie pod względem analizy monitorujemy zachowanie cytatem i punktów kolejnych korekt cenowych.

Торговый план по EUR/USD и GBP/USD на 29.10.2019