Super BB MACD SSA system handlowy

Post 5 2

Super BB MACD SSA system handlowy

 

System "Super BB MACD SSA" jest przeznaczony do obrotu na rynku Forex i opiera się na analizie metodą SSA (pojedyncza analiza spektrum). W społeczności rosyjskiej, metoda jest często określane jako gąsienica (krajowej wersji metody SSA). Metoda polega na analizowaniu szeregów czasowych i oddzielaniu komponentu wysokiej częstotliwości (szumu) od niskiej częstotliwości. Istnieją podobieństwa z filtrów transformacji Fouriera, ale matematyka jest inna. Wyniki mogą być wykorzystane do analizy aktualnej sytuacji rynkowej i ogólnej tendencji.

System ten może być używany do handlu śróddziennego na wykresach od 5 minut do 1 godziny i średnioterminowych, H4 i wykresów dziennych. System jest dość dokładny w określaniu impulsy rynkowe i odwrócenie, więc może być stosowany do handlu metali i towarów, oprócz par walutowych. Takie transakcje będą wymagały pośredników bankowych.

System składa się z kilku wskaźników zmodyfikowanych SSA i zaawansowany wskaźnik MACD. "BB MACD" jest kombinacją MACD (Moving Average konwergencji rozbieżność) wskaźnik i Wstęgi Bollingera, który pomaga określić punkty zmiany w kierunku trendu, jak również siłę obecnego trendu. Wskaźnik jest rysowany w dolnym oknie terminalu, składa się z dwóch białych linii i punktów, które mogą być różowe lub bzu. Zmiana koloru punktów wskazuje na zmianę trendu lokalnego, podczas gdy szerokość szczeliny między liniami pokazuje siłę trendu.

W celu poprawnego działania systemu konieczne jest umieszczenie pliku "libSSA" w folderze "Libraries". Ten plik, a także wskaźniki i szablon systemu można znaleźć w archiwum na dole artykułu.

Na głównym wykresie wskaźnik "TTM SSA Bars" kolory pasków w kolorze niebieskim lub fioletowym, w zależności od kierunku. Wskaźnik "BT Stop SSA" w tych samych kolorach pokazuje aktualny poziom wsparcia i oporu oraz przeważający kierunek. Wskaźnik "PivotsD V5" pomaga zidentyfikować Ważne poziomy na wyższych przedziałach czasowych w obrocie śróddziennymТорговая система «Super BB MACD SSA»

To zdjęcie pokazuje próbkę otwarcia pozycji do kupienia. Po pierwsze, wskaźnik "BB MACD" stał się fioletowy, a następnie punkty wskaźnika "BT Stop SSA" stał się niebieski. Pozycja otwiera się na niebieskim pasku wskaźnika "TTM SSA Bars". Poszerzenie zakresu białych linii potwierdza siłę trendu. Stop-Loss jest ustawiony poniżej minimum lokalnego, a pozycja jest zamknięta po wskaźnik "BB MACD" zmienia kolor na różowy. Торговая система «Super BB MACD SSA»Oto przykład otwarcia pozycji do sprzedaży. Po pierwsze, wskaźnik "BB MACD" stał się różowy, a następnie punkty wskaźnika "BT Stop SSA" stał się fioletowy. Pozycja otwiera się na fioletowym pasku wskaźnika "TTM SSA Bars". Stop-Loss jest ustawiony powyżej minimum lokalnego, a pozycja jest zamknięta po wskaźnik "BB MACD" zmienia swój kolor na liliowy

Jeśli kolory wskaźników nie pokrywają się, a białe linie wskaźnika "BB MACD" zbliżyć się do siebie, nie należy otwierać pozycji.

Pobierz pliki